Mistrzostwa Polski - wyniki

Wyniki MP 2018 Junior Młodszy i Junior   NIEDZIELA 17.06.2018 r.

JUNIOR MŁODSZY

JM kata ind. D

 

1. Łyżwińska Joanna             Krakowski KKT        

2. Natalia Wisniewska            DRAGO SFERA Łódź

3. Staniszewska Julia              KK Wejherowo         

4. Mnich Urszula                    Rzeszowski KKT CHIKARA

5. Łuczyńska Wiktoria           AKT SAMURAJ Gniezno

6. Dominika Kmiecik             Krakowski KKT

7. Górecka Gabriela                UKS KT ORZEŁ Września  

8. Niewiadomska Patrycja     KKT KUMADE

JM kata ind. CH

1. Kancerek Jakub                  MUKS Bytom

2. Rak Kamil                          Krakowski KKT        

3. Malec Jakub                       Lubelski KKT

4. Libiszewski Norbert           AKT Niepołomice-Kraków   

5. Kozioł Bartosz                   Krakowski KKT

6. Łaganowski Mikołaj           TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki

7. Całka Wojciech                  MUKS Bytom

8. Bojarowski Maksymilian   KKT Polkowice-Lubin

 

JM fukugo D

1.         Witbrodt Karolina                              KK Wejherowo                                 

2.         Łyżwińska Joanna                             Krakowski KKT                               

3.         Krause Rita                                        KKT KUMADE                               

4.         Łukasiewicz Dominika                      KK Pruszków                        

5.         Anna Jaros                                         DRAGO SFERA Łódź                     

6.         Pinkawa Marta                                   MUKS Bytom           

7.         Natalia Wisniewska                           DRAGO SFERA Łódź                     

8.         Mazur Zuzanna                                  OK Byczyna              

 

JM fukugo CH

1.         Koziński Wiktor                                UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki             

2.         Kozioł Bartosz                                   Krakowski KKT                               

3.         Szelągowski Jan                                 MKKT NIKOBUSHI Grodzisk Mazowiecki           

4.         Chłopicki Leon                                  Krakowski KKT                               

5.         Malec Jakub                                       Lubelski KKT                       

6.         Łaganowski Mikołaj                          TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki                            

7.         Marlęga Łukasz                                 KK Pruszków                        

8.         Grubski Sebastian                              TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki                                                    

JM kumite ind. D

1.         Alicja Muszyńska                              KKT SHOTO Piła                             

2.         Łyżwińska Joanna                             Krakowski KKT                               

3.         Krzesłowska Kaja                              TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki                

4.         Jańska Martyna                                  Kluczborski KK                                

5.         Witbrodt Karolina                              KK Wejherowo                                 

6.         Kochańska Emilia                              KS HIKARI Oleśnica                       

7.         Niewiadomska Patrycja                     KKT KUMADE                               

8.         Wnukiewicz Paulina                          Włocławski KKT                                                      

JM kumite ind. CH

1.         Chirkowski Maciej                             KKT ZANSHIN Lubień Kujawski              

2.         Nowak Dawid                        AKT Niepołomice-Kraków                          

3.         Kozioł Bartosz                                   Krakowski KKT                               

4.         Góral Krzysztof                                 DAK Wrocław          

5.         Drozd Paweł                                      Janowski KKT          

6.         Libiszewski Norbert                          AKT Niepołomice-Kraków   

7.         Szkudlarz Oskar                                 KKT ORZEŁ Poznań

8.         Strożek Szymon                                 OJSW BUGEI

                                   

JM en-bu CH/CH

1. Krakowski KKT                 Biesaga Michał

                                                Rak Kamil

2. AKT Niepołomice-Kraków           Libiszewski Norbert

                                                           Nowak Dawid

3. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki Szepietowski Adam

                                                           Mrozowki Adam

4. MKKT NIKOBUSHI Grodzisk Mazowiecki       Szelągowski Jan

                                                                                   Sardano Mario

5. KK Pruszków                     Wilczyński Adam

                                                Marlęga Łukasz

6. KKT ORZEŁ Poznań        Grek Nicolas

                                                Szkudlarz Oskar

7. DRAGO SFERA Łódź      Andrzej Krysiak

                                                Artur Kusiak

8. KKT KUMADE                Walczak Stanisław

                                                Zielaskowski Maksym

JM en-bu D/CH

1. Krakowski KKT     Łyżwińska Joanna

Rak Kamil

2. Krakowski KKT     Kmiecik Dominika

Biesaga Michał

3. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki             Mrozowski Adam

Krzesłowska Kaja

4. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki             Wasilewska Maria

Łaganowski Mikołaj

5.  Łódzka AKT                                             Serwatka Berenika

Wysmułek Miłosz

6. KK Pruszków                                            Olszewska Zuzanna

Marlęga Łukasz

7. KS HIKARI Oleśnica                                Kochańska Emilia

Adamski Mikolaj

8. MUKS Bytom                                           Kancerek Jakub

Pinkawa Marta

 

JUNIOR

J kata ind. D

1. Dumieńska Iga                   AKT Niepołomice-Kraków   

2. Gajewska Karolina             Kluczborski KK

3. Kopytowska Marta             KK 44 Łódź  

4. Tutka Paulina                     Lubelski KKT

5. Smardzewska Zuzanna      Włocławski KKT

6. Kuźnik Weronika               KS PSZCZÓŁKA KT Wieluń

7. Firlit Natalia                       Krakowski KKT

8. Czapka Marta                     Roztoczański KKT

 

J kata ind. CH

1. Gryzik Dawid                     MUKS Bytom

2. Obiala Jakub                       KKT KUMADE

3. Wilkosz Arkadiusz             Krakowski KKT        

4. Maślak Michał                    UKKT Praga-Południe

5. Brzeziński Dominik           KS PSZCZÓŁKA KT Wieluń

6. Sobczyński Piotr                Tomaszowski KKT   

7. Szymański Patryk               KK 44 Łódź

8. Bujnowski Aleksander       Lubelski KKT

J fukugo D

1.         Czupryńska Monika   OJSW BUGEI          

2.         Tutka Paulina              Lubelski KKT

3.         Gajewska Karolina     Kluczborski KK        

4.         Zalewska Zuzanna      KKT KUMADE       

5.         Dumieńska Iga           AKT Niepołomice-Kraków   

6.         Florjańska Michalina  MSKT Ai-Do

7.         Sobkowiak Hanna      KS HIKARI Oleśnica

8.         Pawluk Małgorzata    Roztoczański KKT                

 

J fukugo CH

1.         Szymański Patryk                              KK 44 Łódź                          

2.         Gryzik Dawid                                    MUKS Bytom                       

3.         Brzeziński Dominik                           KS PSZCZÓŁKA KT Wieluń                      

4.         Wilkosz Arkadiusz                            Krakowski KKT                               

5.         Obiala Jakub                                      KKT KUMADE                   

6.         Kmieć Paweł                                      Łódzka AKT             

7.         Maślak Michał                                   UKKT Praga-Południe                      

8.         Misiaszek Jędrzej                               KKT Polkowice-Lubin

 

J kumite ind. D

1.         Szerafin Wioleta                     Zamojski KKT                      

2.         Baranowska Wiktoria             KK Wejherowo                     

3.         Czupryńska Monika               OJSW BUGEI                      

4.         Kopytowska Marta                 KK 44 Łódź  

5.         Dumieńska Iga                       AKT Niepołomice-Kraków                          

6.         Gajewska Karolina                 Kluczborski KK                                

7.         Mosiołek Aleksandra             TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki                            

8.         Pawlicka Lidia                       TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki                                                    

J kumite ind. CH

1.         Szymański Patryk                              KK 44 Łódź                          

2.         Gryzik Dawid                                    MUKS Bytom                       

3.         Wilkosz Arkadiusz                            Krakowski KKT                               

4.         Brzeziński Dominik                           KS PSZCZÓŁKA KT Wieluń          

5.         Obiala Jakub                                      KKT KUMADE                               

6.         Kordela Sebastian                              AKT SAMURAJ Gniezno                           

7.         Moras Krystian                                  UKS POMERANIA Szczecin                      

8.         Banasiak Dawid                                TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki                                                                           

J en-bu CH/CH

1. KK 44 Łódź                       Barański Igor

                                               Szymański Patryk

2. Tomaszowski KKT            Łapczyński Aleksander

                                               Sobczyński Piotr

3. MUKS Bytom                    Dawid Gryzik

                                               Soliński Dawid

4. Rzeszowski KKT CHIKARA       Szyszko Jan

                                                           Błoński Patryk

J en-bu D/CH

1. KK 44 Łódź                       Kopytowska Marta

            Szymański Patryk

2. Tomaszowski KKT            Tor Klaudia

            Sobczyński Piotr

3. Lubelski KKT                    Tutka Paulina

            Bujnowski Aleksander

4. Krakowski KKT                 Firlit Natalia

                                                Wilkosz Arkadiusz

5. AKT Niepołomice-Kraków           Piotrowski Karol

                                                           Dumieńska Iga

6. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki Mosiołek Aleksandra

                                                           Banasiak Dawid

7. UKKT Praga-Południe                   Figiel Izabela

                                                           Maślak Michał

 

JUNIOR MŁODSZY + JUNIOR

 

JJM kata druż. CH

 

1. MUKS Bytom                                Całka Wojciech

                                                Kancerek Jakub

                                                Gryzik Dawid

2. KK Pruszków                                 Wilczyński Adam

                                                           Koczeski Leon

                                                           Marlęga Łukasz

3. AKT Niepołomice-Kraków           Libiszewski Norbert

                                                           Nowak Dawid

                                                           Piotrowski Karol

4. Krakowski KKT                            Kozioł Bartosz

                                                           Chłopicki Leon

                                                           Wilkosz Arkadiusz

JJM kata druż. D

 

1. Krakowski KKT                 Łyżwińska Joanna

                                                Kmiecik Dominika

                                                Firlit Natalia

2. Kluczborski KK                 Gajewska Karolina

                                               Krupicka Paulina

                                                Jańska Martyna

3. KK Pruszków                     Olszewska Zuzanna

                                               Mysiorek Blanka

                                               Łukasiewicz Dominika

4. KS HIKARI Oleśnica        Sobkowiak Hanna

                                               Liwak Kornelia

                                               Kochańska Emilia     

5. KKT KUMADE Toruń      Kowalkowska Dominika

                                                Niewiadomska Patrycja

                                                Krause Rita

6. AKT Niepołomice-Kraków           Dumieńska Iga

                                                           Gil Agata

                                                           Morajda Barbara

7. Lubelski KKT                                Tutka Paulina

                                                           Czaplińska Karina

                                                           Turkiewicz Zofia

8. UKS POMERANIA Szczecin       Niewiarowska Agnieszka

                                                           Patan Aleksandra

                                                           Selmaj Sandra

JJM kumite druż. CH

1. Krakowski KKT    

Kozioł Bartosz

            Chłopicki Leon

            Wilkosz Arkadiusz

            Biesaga Michał

2. MUKS Bytom       

Kancerek Jakub

            Gryzik Dawid

            Kil Kacper

            Lubos Dominik

3. KK 44 Łódź          

            Barański Igor

            Szymański Patryk

            Karolczak Igor

3. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki

Banasiak  Dawid

            Łaganowski Mikołaj

            Grubski Sebastian

            Borowski Bartłomiej

JJM kumite druż. D

1.AKT Niepołomice-Kraków

Dumieńska Iga

Gil Agata

Morajda Barbara

2. Krakowski KKT 

Łyżwińska Joanna 

Kmiecik Dominika 

Firlit Natalia 

3. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki

Mosiołek Aleksandra

Krzesłowska Kaja

Pawlicka Lidia

Wasilewska Maria

3. KKT KUMADE 

Kowalkowska Dominika 

Niewiadomska Patrycja 

Włudarczyk Izabela 

Zalewska Zuzanna 

 

Opracował: Janusz Ziółkowski, Komisja Techniczna PZKT

2018-06-18 06:38 przez Ewa Maciborko

Wróć