Mistrzostwa Polski - wyniki

WYNIKI MP 2018, OPOLE

MŁODZIEŻOWCY

 KATA INDYWIDUALNE KOBIET       

1. Kańczukowska Agata      Lubelski KKT

2. Świercz Paulina                TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki

3. Szelangiewicz Julia         KKT KUMADE Toruń          

4. Łuszczyńska Katarzyna  KK 44 Łódź

 

KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN

 1. Kłosek Michał                   MUKS Bytom

2. Staszak Wiktor                 AKT Niepołomice

3. Gmerek Wiktor                 UKS KT ORZEŁ Września

4. Bednarz Jan                      AKT Niepołomice

 

FUKUGO KOBIET

 1. Goch Katarzyna               Lubelski KKT                                              

2. Świercz Paulina                TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki                                      

3. Soczewka Monika            Płocka AKT                                                 

3. Kipczak Małgorzata         Rzeszowski KK CHIKARA                                                

           

FUKUGO MĘŻCZYZN

 1. Staszak Wiktor                 AKT Niepołomice                                       

2. Wnęk Dawid                      AKT Niepołomice                                       

3. Jarosz Patryk                   Biłgorajski KKT                                          

3. Gmerek Wiktor                 UKS KT ORZEŁ Września                                     

            

KUMITE IND. KOBIET

 1. Kipczak Małgorzata         Rzeszowski KK CHIKARA                                    

2. Soczewka Monika            Płocka AKT                                     

3. Kańczukowska Agata      Lubelski KKT                                   

3. Wyporek Karolina            Krakowski KKT                                                                               

 

KUMITE IND. MĘŻCZYZN

 1.         Staszak Wiktor         AKT Niepołomice                            

2.         Kłosek Michał           MUKS Bytom                       

3.         Adrian Kowalski       Głuchołaski KKT                            

3.         Jarosz Patryk            Biłgorajski KKT                              


SENIORZY

 KATA INDYWIDUALNE KOBIET

 1. Depta Maria                      TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki

2. Sajdutka Agnieszka         AKT Rzeszów          

3. Kargbo Katrin                   AKT Niepołomice    

4. Sowa Maria                       MUKS Bytom

 

KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN

 1. Rafał Wajda - Krakowski KKT

2. Paweł Janusz - AKT Niepołomice

3. Radosław Dykczyński - Instytut KT Włocławek

4. Konrad Irzyk -  AKT Niepołomice

 

FUKUGO KOBIET

 1. Depta Maria                      TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki                                      

2. Sajdutka Agnieszka         AKT Rzeszów                                                         

3. Piórek Klaudia                  AKT SAMURAJ Gniezno                                                  

3. Zalecińska Alicja              Kluczborski KK                                                                                          

                                                                      

FUKUGO MĘŻCZYZN

 1. Sowa Michał - MUKS Bytom

2. Szelągowski Mateusz - MKKT NIKOBUSHI Grodzisk Mazowiecki

3. Neugebauer Szymon - Kluczborski KK

3.Tomasik Paweł - AKT Niepołomice

 

KUMITE IND. KOBIET

 1. Klaudia Mleko                   Krakowski KKT

2. Alicja Zalecińska              Kluczborski KK                                           

3. Piórek Klaudia                  AKT SAMURAJ Gniezno                                       

3. Sajdutka Agnieszka         AKT Rzeszów                                             

                                                       

 KUMITE IND. MĘŻCZYZN

 1. Damian Tomasik              TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki              

2. Dawid Rojowski               Kluczborski KK                   

3. Lipczyk Piotr                    KK 44 Łódź              

3. Kardas Konrad                 Kluczborski KK       

        

SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY

KATA DRUŻYNOWE KOBIET        

1. AKT Niepołomice             Kargbo Katrin

                                               Musiał Joanna

                                               Mleko Anna

           

2.         KKT KUMADE Toruń           Sadowska Roksana

                                                           Cieplińska Marta

                                                           Miszkurka Joanna

 

3. AKT SAMURAJ Gniezno            Politowicz Aleksandra

                                                           Piórek Joanna

                                                           Piórek Klaudia

           

4. Łódzka AKT                      Dąbrowska Monika

                                               Rusak Aleksandra

                                                Serwatka Andżelika

           

 KATA DRUŻYNOWE MĘŻCZYZN

 1. AKT Niepołomice             Janusz Michał

                                                Staszak Wiktor

                                                Janusz Paweł          

2. AKT Niepołomice             Irzyk Konrad

                                                Tomasik Paweł

                                                Dumieński Kacper  

                       

3. Lubelski KKT                    Pyszniak Michał

                                                Ciosek Mikołaj

                                                Osieł Cezary

 

4. AKT Niepołomice             Bednarz Jan

                                                Szostak Jakub

                                                Wnęk Dawid

 

EN-BU K/M

1. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki           Depta Maria

                                                                       Zwierzchowski Adrian

2. Tomaszowski KKT                                  Pomorska Łucja

                                                                       Palak Hubert

3. Krakowski KKT                                       Mielnik Maria

                                                                       Buczek Krzysztof

4. KK 44 Łódź                                               Budecki Stanisław

                                                                       Łuszczyńska Katarzyna

         

 EN-BU M/M

1. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki                       Zwierzchowski Adrian

                                                                                   Tomasik Damian

2. MKKT NIKOBUSHI Grodzisk Mazowiecki        Skiba Sebastian

                                                                                   Szelągowski Mateusz

3. AKT Niepołomice             Staszak Wiktor

                                               Tomasik Paweł

4. AKT Niepołomice             Dumieński Kacper

                                               Wnęk Dawid

 

KUMITE DRUŻYNOWE KOBIET

 

1. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki           Barańska Justyna

                                                                       Depta Maria

                                                                       Świercz Paulina

 

2. Krakowski KKT    Mleko Klaudia

                                    Mielnik Maria

                                    Wyporek Karolina

                                    Madej Pola

 

3. AKT SAMURAJ Gniezno Politowicz Aleksandra

                                               Piórek Joanna

                                               Piórek Klaudia

 

3. KKT KUMADE Toruń      Sadowska Roksana

                                               Cieplińska Marta

                                               Miszkurka Joanna

                                               Szelangiewicz Julia

 

KUMITE DRUŻYNOWE MĘŻCZYZN

 

1. Kluczborski KK                                        Rojowski Dawid

Neugebauer Szymon

Kardas Konrad

 

2. TS SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki           Barański Paweł

Barański Mariusz

Tomasik Damian

Zwierzchowski Adrian

 

3. Lubelski KKT        Pyszniak Michał

                                    Ciosek Mikołaj

                                    Osieł Cezary

                                    Łój Artur

3. KK 44 Łódź           Matuszewicz Jakub

                                    Budecki Stanisław

                                    Lipczyk Piotr

                                    Urbaniak Artur

2018-06-18 06:29 przez Ewa Maciborko

Wróć