Mistrzostwa Świata - wyniki

Sukcesy naszych zawodników na Mistrzostwach Świata w Łodzi w dniach 6-7 października 2012 !!!

Nasz Klub reprezentowało 3 zawodników i 2 zawodniczki - każdy z nich przywiózł medal, to wspaniałe wyniki.

Niesamowitą formą wykazał się Łukasz Radwański - zdobył wszystko co miał do zdobycia. Zajął 1 miejsce w konkurencji fuku-go indywidualnym seniorów oraz wraz z Łukaszem Wójcikiem 1 miejsce w kumite drużynowym - gdzie walka była bardzo ekscytująca. Łukasz Wójcik zajął ponadto 3 miejsce w kumite indywidualnym. Konkurencję fuku-go wśród młodzieżowców zdominował Henryk Pepliński zdobywając pierwszą lokatę. Ponadto dwa  brązy zdobyły nasze zawodniczki: Martyna Florecka w grupie młodzieżowców - 3 miejsce w kumite indywidualnym oraz Alicja Zalecińska w grupie juniorów 3 miejsce w fuku-go dziewcząt.

W sobotę 6 października blisko 150 kibiców z Kluczborka dopingowało naszych zawodników w Atlas Arenie w Łodzi. Doping był bardzo gorący do późnych godzin wieczornych.

Zwycięzcom gratulujemy, kibicom serdecznie dziękujemy za obecność i zaangażowanie.

Wkrótce galeria zdjęć z mistrzostw...

2012-10-07 19:25 przez Ewa Maciborko

Wróć